Garance nejnižší ceny

Mají u konkurence lepší cenu než my u produktu, který je u nás označen logem garance nejnižší ceny ? Napište si k nám pro ještě lepší:) Nakupujte u specialistů!
Pokud najdete někde lepší cenu identického produktu, po ověření vám rádi vyjdeme vstříc a poskytneme Vám cenu ještě výhodnější.

Vaše jistota, že vždy nakoupíte levněji!
Jistě jste si všimli, že naše ceny jsou velmi nízké. Přesto se může stát, že určitý produkt nabízí konkurence za nižší cenu. Pokud se Vám podaří nalézt takovou nabídku, máte šanci ušetřit ještě víc.

Nehledejte v tom žádný háček. Pravidla jsou snadná. Co slíbíme, to také dodržíme. Níže můžete prostudovat podrobnější podmínky této garance:

  • Jde-li o internetový obchod, musí mít konkurence na stránkách uvedeno jméno provozovatele, adresu a IČO.
  • Nabídka konkurence musí být snadno dokazatelná. Podmínkou také je, aby produkt měl dotyčný obchodník skladem.
  • Garance se nevztahuje na výprodejové zboží, soukromé inzeráty, bazarový prodej a nabídky zahraničních obchodů.
  • Porovnávejte prosím zásadně vždy obě ceny včetně dopravy. U nás je nad 3000Kč doprava zdarma.
  • Identický produkt je produkt se stejným kódem; v případě, že produkt kód nemá, je identickým produktem produkt, který má zejména:    identického výrobce    identický název (označení)    identické složení, vzhled, parametry a vlastnosti    (např. identická barva, hmotnost, rozměry, tvar, materiál).

 

Jak to přesně udělat? Jestliže narazíte na výhodnější nabídku konkurence, uveďte vaši požadovanou cenu spolu s odkazem přímo do poznámky objednávky nebo nám napište email. Budeme vás kontaktovat a vaši požadovanou cenu potvrdíme.

V žádosti o uplatnění garance nejnižší ceny je nutno vyplnit:  *Vaše jméno  * Kontaktní údaj  * Kontakt na konkurenci s lepší cenou  * Cena, za kterou konkurence produkt nabízí  * Produkt, kterého se garance týká 

Poslední věc: žádost o snížení ceny neovlivňuje možnost obou smluvních stran odstoupení od smlouvy až do uhrazení kupní ceny dle obchodních podmínek.

Vyhledávání

 

Zadejte klíčová slova produktu nebo kód zboží produktu,který hledáte!

Rozšířené hledání

Filtr

Zobrazit jen výrobce:

 

Kategorie

Garance nejnižší ceny

KONFIGURÁTOR PRUTŮ NA MÍRU

Akce