CARP ´R´ US Háčky PREDATOR ATS

Katalogové číslo: --003811 --003827 --003838

Popis:

Je nám obrovskou ctí představit zbrusu nový háček anglické firmy Carp´R´Us.

Náš testérský a konzultační team na něm tvrdě pracoval dva roky a dnes už můžeme z jistotu říct, že se mu podařilo vyvinout jeden z nejlepších háčků na lov kaprovitých ryb. Jedná se o již známý tvar háčku typu Kurve Shank, avšak ten náš je přizpůsobený přesným požadavkům těch nejzkušenějších lovců kaprů napříč celou Evropou.

Predator má správně nadesignované raménko s rovným očkem a prodlouženým ostřím, na kterém je mikro protihrot. Prodloužené ostří umožňuje lepší průnik háčku do kapří tlamky a mikroprotihrot minimalizuje její poškození.

Predator, je jako ostatní druhy háčku Carp´R´Us, vyroben tím nejlepším a nejrespektovanějším výrobcem háčků v Japonsku za použití té nejkvalitnější japonské oceli. Háčky prochází patentovaným procesem temperace, která jim dodává perfektní pevnost a dlouhodobou ostrost.

Nová, matná povrchová úprava ATS bez použití teflonu zaručuje dlouhodobou ochranu proti korozi a nesnižuje pevnost háčků, jako je tomu u klasických teflonových variant.

Výrobce:

CARP´R´US


Cena: 169 Kč včetně DPH
Sleva: 15%
Cena pro Vás: 144 Kč včetně DPH

Varianta: 

Počet kusů:   


Facebook Sdílet na Facebooku

Fotogalerie:

 CARP ´R´ US Háčky PREDATOR ATS  CARP ´R´ US Háčky PREDATOR ATS  CARP ´R´ US Háčky PREDATOR ATS  CARP ´R´ US Háčky PREDATOR ATS

Vyhledávání

 

Zadejte klíčová slova produktu nebo kód zboží produktu,který hledáte!

Rozšířené hledání

Filtr

Zobrazit jen výrobce:

 

Kategorie

Nákup na splátky

Garance nejnižší ceny