Delphin Prut vláčecí Nova Spin

Katalogové číslo: --004653

Popis:

Nova spin je plnouhlíkový prut postaven na "rychlém" blanku s A-B akcí, která začina u špičky a postupně přechází do zádové části prutu. Vyztužené spodní 2/3 blanku výrazně zrychlují celý prut, což ucítíte okamžitě při jeho uchopení. Blank prutu je vyroben z 24T uhlíkového vlákna s výrazně nižším podílem pryskyřice pro dosažení podstatně nižší hmotnosti a vyšší citlivosti prutu. Prut je finální vyleštěn a povrchově upraven matným lakováním. Kompletně je osazen značkovými, SeaGuide SIC očky moderního tvaru, které umožňují bezproblémové použití přívlačových šňůr. Dělená rukojeť prutu je osazena sedlem, které nedovoluje přímý dotek stopky navijáku s blankem prutu. Prut je tak zcela oddělen od navijáku, což výrazně přispívá k přenosu záběru ze špičky až do jeho rukojeti. Konce sedla a konec rukojeti jsou osazeny tvrzenou EVA pěnou se stříbrnými doplňky.

Model 240cm je postaven na blanku s vrhací zátěží do 40g. Jedná se tedy o tvrdší, "štuková" prut, který však dokáže přenést i jemné záběry z lehčích nástrah. Vzhledem k tvrdost spodního dílu (kde prakticky nedochází k ohybu prutu) je spodní očko uloženo na 2 stopkách.

Model 270cm je postavený na nejtvrdším blanku s vrhací zátěží do 45g, navzdory své délce je kónus prutu navrhnutý tak, aby akce prutu byla totožná s verzí 240cm.

Technické parametry:

Delphin Nova Spin 240cm / 2dílné / Vrhací zátěž: do 40g / 8 oček / Hmotnost 140g / Transportní délka 126,5cm


Výrobce:

Delphin


Cena: 1 180 Kč včetně DPH
Sleva: 15%
Cena pro Vás: 1 003 Kč včetně DPH

Varianta: 

Počet kusů:   


Facebook Sdílet na Facebooku

Fotogalerie:

Vyhledávání

 

Zadejte klíčová slova produktu nebo kód zboží produktu,který hledáte!

Rozšířené hledání

Filtr

Zobrazit jen výrobce:

 

Kategorie

VELKOOBCHOD

   Slovenský E-shop: 

Nákup na splátky

Garance nejnižší ceny

KONFIGURÁTOR PRUTŮ NA MÍRU

Akce

FIN Šňůra COSMO / zelená

FIN Šňůra COSMO / zelená
830,- Kč 706,- Kč

ZICO Bivak Profi Carper

ZICO Bivak Profi Carper
9545,- Kč 7990,- Kč

FIN šňůra DIRECT CATFISH

FIN šňůra DIRECT CATFISH
1237,- Kč 1051,- Kč