Easy Fishing PVA punčocha STRONG komplet v tubě

Katalogové číslo: --006932 --006933

Popis:

Pevná PVA punčocha speciálně vyráběná pro těžké návnady a daleký nához z kvalitního japonského materiálu. Díky vysoké pevnosti STRONG často používají na řekách a jinde, kde je proudná voda a je potřeba se na výdrž punčochy spolehnout. Průměry jsou max. 25 mm a 40mm a nelze jej zvětšovat narozdíl od našeho provedení ELASTIC. Náhradní (ekonomické) balení je v délkách 7m a 20m. Přesný návod pro použití ve vodách různých teplot a doby rozpouštění našich punčoch najdete v přiložené tabulce. Rozměr oka je 5 x 4 mm při průměru 25 mm a 4 x 5 mm u průměru 40 mm. Podle toho údaje můžete zvolit nejmenší možnou velikost návnady.

- délka punčochy 7m

Naše standardní balení je v tubusu, které jsou na koncích uzavřeny způsobem, který jiní nemají. Používáme totiž gumové uzávěry, které mají několik velkých výhod oproti jiným "renomovaným" výrobcům (možná víc koukají na zisk než užitnou hodnotu, ale to posuďte sami...)
Hlavní výhodou našeho kompletu je:
- trvanlivost gumového uzávěru i při dlouhodobém používání mnoho let,
- dokonalá těsnost a odolnost proti vodě, vlhkosti, dešti, rose. Když vám naše balení v tubusu spadne do vody, určitě zůstane cenná punčocha neporušená díky 100% těsnosti (někteří výrobci, údajně značkový, dělají do obou uzávěrů dírky....:-(( , určitě víte proč.....)
- pružnost a tím i snadnost otevření i uzavření tubusu, bez námahy a bez použití jiných nástrojů k otevření, ulomených nehtů, říznutých prstů atd....
- vnitřní tubus je v horní části upravený seříznutím pro snadnější nabírání náplně, např. z krabičky nebo jiné nádoby s návnadou. Nemusíte používat další přípravek jako třeba trychtýř nebo jinou násypku. S naším tubusem zvládnete naplnění punčochy jednou rukou!!!
- na vnitřním tubusu je navléknutá vlastní punčocha, zajištěná gumičkou proti posunu a vše je zataveno v ochranné folii.
- standardní součástí celého kompletu je ORIGINÁLNÍ DŘEVĚNÉ PĚCHOVADLO.
- uvnitř balení najdete malý prospekt s návodem na použití.
 
Snažíme se dělat naše výrobky vždy s větší přidanou hodnotou než ostatní, naším cílem je hlavně spokojený uživatel, který si výrobky EASYFISHING oblíbí pro jejich spolehlivost a pohodlí používání a bude se k nim vracet.
- všechny naše provedení punčoch jsou barevně odlišeny. Usnadňujeme vám orientaci v nabídce, můžete si lépe vybírat punčochy pro vaše specifické použití pro různé podmínky lovu podle teploty vody, váhy návnady, velikosti jednotlivých kousků (pelety,boilies....)
 

Výrobce:

Easy Fishing


40mm

Cena: 360 Kč včetně DPH

Dostupnost: skladem

Počet kusů:   


Facebook Sdílet na Facebooku

Fotogalerie:

Strong 40mm Tabulka rozpustnosti Strong 25mm Strong 40mm

Vyhledávání

 

Zadejte klíčová slova produktu nebo kód zboží produktu,který hledáte!

Rozšířené hledání

Filtr

Zobrazit jen výrobce:

 

Kategorie

VELKOOBCHOD

   Slovenský E-shop: 

Nákup na splátky

Garance nejnižší ceny

KONFIGURÁTOR PRUTŮ NA MÍRU

Akce

Delphin Bivak B-3 CLIMA CONTROL

Delphin Bivak B-3 CLIMA CONTROL
9980,- Kč 8982,- Kč

Delphin Prut vláčecí Toxic Spin

Delphin Prut vláčecí Toxic Spin
1217,- Kč 1034,- Kč

Stormsure Opravný set RK TENT

Stormsure Opravný set RK TENT
245,- Kč 220,- Kč

Delphin Návlek na prst WRAP

Delphin Návlek na prst WRAP
80,- Kč 72,- Kč