FLAJZAR Bezdrátové Oboustranné PIR čidlo bezpečnostní

Katalogové číslo: 007334

Popis:

Oboustranná verze alarmu ALF

Zabezpečovací technika je již neoddělitelnou součástí vybavení nemovitostí nebo automobilů, ale i u rybářů použití zabezpečovacího zařízení pro hlídání výbavy, lovného místa nebo člunu je stále spíše výjimečností.
Je to také možná tím, že na trhu nabídka těchto zařízení není nijak široká a obvyklá. Vyrobit skutečně kvalitní alarm detekující pohyb nežádoucích osob ve venkovním prostředí, není zase tak úplně jednoduché. Prudké rozdíly teplot, změny tlaku, přímé slunce, zvěř … to všechno negativně ovlivňuje spolehlivost detekce a zvyšuje riziko falešných poplachů. Proti některým věcem se lze jen těžko bránit - infračervené senzory reagují např. na větší zvěř stejně jako na člověka. Ale šikovny´m digitálním filtrováním a mechanickou konstrukcí lze riziko falešných poplachů minimalizovat.
Český výrobce elektroniky pro rybáře FLAJZAR připravil pro tento rok právě unikátní novinku z oblasti zabezpečení: Miniaturní alarmové čidlo ALF s integrovaným vysílačem. Nejen, že hlídá cokoli (podle verze z jedné nebo i ze dvou stran) do vzdálenosti až osmi metrů, ale v případě detekce nevítaného návštěvníka odvysílá tuto informaci na vzdálenost až několik set metrů na kapesní přijímač, který má rybář u sebe.
Výrobek vyniká skvělým designem, opravdu miniaturními rozměry, s velkým dosahem vysílače a v neposlední řadě dlouhou výdrží baterie. Detekční optické senzory jsou chráněny proti mechanickému poškození a veškerou činnost zařízení řídí moderní mikroprocesor.
Alarm ALF stačí jen našroubovat prostřednictvím standardního šroubu buď na tripod nebo samostatnou vidličku, umístit jej na střežené místo a vypínačem umístěným zespodu přístroje prostě zapnout. Tím je alarm okamžitě připraven k použití.
Díky malým rozměrům, nápaditému designu a barevnému sladění na sebe nijak neupozorňuje. Jen tiše hlídá váš majetek.
Využití nenajde jen u vody, kde může hlídat lovné místo, vaše pruty, nebo loď. Ale lze jej použít i pro střežení zaparkovaného automobilu nebo dalšího libovolného majetku.
Jednoduše komunikuje s přijímači FLAJZAR Q-RX2, který již rybář vlastní spolu se sadou signalizátorů záběru. Přidá se do paměti přijímače jako další - alarmové čidlo. A nebo může alarm využívat samostatně, bez signalizátorů záběru, jen ve spojení alarm a přijímač Q-RX2.
Výrobek ALF je vyvinut a vyráběn firmou FLAJZAR v tuzemsku a firma FLAJZAR na něj poskytuje kompletní záruku a servis.

Technické parametry

 • nový moderní design
 • miniaturní rozměry
 • verze s oboustrannou detekcí pohybu osob
 • moderní technologie snímání i vyhodnocení
 • detekční vzdálenost až 8 m
 • kompatibilita s vybranými výrobky FLAJZAR
 • povětrnostním vlivům odolné provedení
 • velmi dlouhá životnost baterie
 • signalizace slabé baterie
 • snadná výměna baterií
 • napájení 2xLR1
 • bezdrátový dosah několik set metrů
 • český vývoj a výroba

Výrobce:

FLAJZAR


Cena: 3 490 Kč včetně DPH
Sleva: 4%
Cena pro Vás: 3 350 Kč včetně DPH

Dostupnost: skladem

Počet kusů:   


Facebook Sdílet na Facebooku

Fotogalerie:

Oboustranné PIR čidlo

Vyhledávání

 

Zadejte klíčová slova produktu nebo kód zboží produktu,který hledáte!

Rozšířené hledání

Filtr

Zobrazit jen výrobce:

 

Kategorie

VELKOOBCHOD

   Slovenský E-shop: 

Nákup na splátky

Garance nejnižší ceny

KONFIGURÁTOR PRUTŮ NA MÍRU