FOX Lehátko + spacák Flatliter MKII Bed & Bag Compact System

Katalogové číslo: 002758

Popis:

Flatliter MKII Bed & Bag System Compact NOVINKA 2015

Po velkém úspěchu původní verze Flaliter Bed & Bag Systém, přichází společnost Fox s novou inovovanou řadou. Původní verze posunula definici komfortu na vyšší úroveň. Mnoho rybářů proto cítilo, že je to maximum, kterého lze dosáhnout. Ale můžeme vás ujistit, že tomu tak není, protože po dalším vývoji a intenzivním testování můžeme nyní s potěšením oznámit, že přicházíme na trh s modernizovavou novou verzí MK2 Flatliter. Pevně věříme, že bude ještě lepší než původní verze.

První věcí je, že tento výrobek je dostupný ve dvou velikostních verzích:

Standard – která má rozměry jako první verze (214cm – délka, 87cm – šířka, min. výška 40cm,max. výška 50cm)
a také o něco menší verzi
Compact (200cm - délka, 80cm - šířka, max. výška – 45cm, min. výška – 35cm).

Verze Compact je výsledkem žádostí od rybářů , kteří prostě nepotřebují velké lehátko pro své krátké docházky k vodě pod malý přístřešek.

 K tomuto lehátku je dodáván spací pytel, u kterého je použito jiného dutého vlákna, což nejen pomáhá udržet teplo, ale je také měkčí a tím umožňuje spacáku těsně obepínat tělo rybáře ..... stejně jako třeba vaše deka doma. Podšívka spacáku byla také vylepšena a to tak, že horní polovina je nyní z příjemného fleecu, což pomáhá opět udržet teplo a také je na dotek pro tělo příjemnější. Spodní vrstva zůstává polyester, což umožňuje bezproblémový pohyb uvnitř spacáku. Dalším velmi užitečným prvkem je mnohem větší a polstrovanější lem u zipu, který zajišťuje větší tepelný komfort.

Spacák je hodnocený jako 3-sezónní.

Dalším významným zlepšením je nové přichycení spacáku k lehátku. V předchozí verzi byl spacák připojený ke spodní části postele pomocí suchých zipů, ale měli jsme zprávy od uživatelů, že se cítí ve spacáku poněkud namačkaní. A proto jsme změnili konstrukci tak, aby se pomocí zipů připevnil k matraci. To znamená, že nyní je v něm mnohem více prostoru. Také jsme vylepšily matraci, takže je pevnější s vysokou hustotou pěny, která dělá postel ještě pohodlnější.

Stejně jako původní Flatliter, tak i nová verze MK2 má zcela plochý rám, která napodobuje vaši domácí postel. Je také vybavena dvojitými panty, které umožňují zabalení lehátka i se spacákem. A díky novému popruhu (popruhy na obou stranách, které jdou kolem rámu, spíš něž přes spacák), je nyní mnohem kompaktnější a tím snadnější pro transport. Prvek, který jsme z původního modelu ponechali jsou jednotlivé nohy na obou koncích, které pomahájí lepší stabilitě při zachování minimální hmotnosti. Bederní opěrka je opět součástí, aby se zabránilo propadání matrace.

Další vlastnosti:

• Nastavitelné nohy Twist – Lok
• Nohy do bahna s kotevními otvory
• Odolné dvojité zipy

Váha
13.3 kg – Standard – včetně spacáku
12,6kg – Compact – včetně spacáku

 

Výrobce:

logo - FOX


Cena: 12 299 Kč včetně DPH
Sleva: 13%
Cena pro Vás: 10 660 Kč včetně DPH

Dostupnost: 1-2 týdny NENÍ SKLADEM (sledovat produkt !)
váš email:

Počet kusů:   


Facebook Sdílet na Facebooku

Fotogalerie:

 Profil MK2 Flatliter.  Lehátko zabaleno i se spacákem. Dvojité závěsy - žádné polohovací šrouby  Lehce nastavitelné nohy.  Bederní opěrka.  Odolné nezasekávací zipy  Horní polovina je z příjemného fleecu a spodní z polyesteru.

Vyhledávání

 

Zadejte klíčová slova produktu nebo kód zboží produktu,který hledáte!

Rozšířené hledání

Filtr

Zobrazit jen výrobce:

 

Kategorie

VELKOOBCHOD

   Slovenský E-shop: 

Nákup na splátky

Garance nejnižší ceny

KONFIGURÁTOR PRUTŮ NA MÍRU

Akce

Čelovka 1 LED 1W

Čelovka 1 LED 1W
255,- Kč 225,- Kč

DELPHIN Skládací kbelík 5l

DELPHIN Skládací kbelík 5l
139,- Kč 125,- Kč

FOX F BOX Medium Box Single Sided

FOX F BOX Medium Box Single Sided
1149,- Kč 999,- Kč