KRYSTON Šňůrka ztužená SYNX 20lb

Katalogové číslo: --001509

Popis:

Ztužená šňůrka s velmi odolným potahem, nízkým průměrem a vysokou pevností.

Díky použití nejmodernějších hi-tech vláken a povrchových polymérů vznikla tato nová šňůrka, která má pozoruhodnou sílu vzhledem ke svému nízkému průměru. Ztužený povrch z polymeru je tvořen  moderním postupem výroby podobným vrstvení laminátu. V podstatě je tento povrch tvořen více než 30 vrstvami polyméru. Což ze SYNX dělá šňůrku, která rybám při zdolávání nijak neublíží a navíc jí to poskytuje velmi dobrou odolnost proti poškození i na těch nejtěžších překážkových vodách.

Šnůrka je perfektně vyvážená a dokonale sedne na dno. Její nízký průměr dovoluje její použití při všech možných variantách moderních kaprařských návazců. Malý průměr dokáže oklamat i nejzkušenější ryby na různých typech dna a vnitřní odolná pletená šňůrka Vás podrží i na ostrých překážkách, jakými můžou být nepřijemné slávičky.

Potah je opravdu velmi tuhý a tak se dá šňůrka využít i na tak specifické návazce, jakými jsou Chod rigy. Její zakřivení při tomto návazci dokonce zůstane i po zdolání ryby. Při zahřátí nad parou se dá samozřejmě snadno vyrovnat.

Balení 20m

Pevnost 20lb (9,1kg)

Výrobce:

logo - KRYSTON


Cena: 495 Kč včetně DPH
Sleva: 15%
Cena pro Vás: 421 Kč včetně DPH

Varianta: 

Počet kusů:   


Facebook Sdílet na Facebooku

Fotogalerie:

vlevo dark black, vpravo gold brown

Vyhledávání

 

Zadejte klíčová slova produktu nebo kód zboží produktu,který hledáte!

Rozšířené hledání

Filtr

Zobrazit jen výrobce:

 

Kategorie

Nákup na splátky

Garance nejnižší ceny

KONFIGURÁTOR PRUTŮ NA MÍRU