P-Line Stop Glue Lepidlo na návazce

Katalogové číslo: --005234

Popis:

 

 

Dovolujeme si Vám představit novinku na českém trhu pro výrobu koncových sestav. Stop Glue od firmy P-line Vám pomůže vytvořit maximálně kvalitní spoj při výrobě návazců a koncových sestav proti zamotání u zátěže. Taktéž je možné použití při spoji kmenového vlasce s „odpalovkou“ z hrubšího materiálu. Tady je návod na přesné použití:
1, Používejte pouze originální spojovací konektory! Jiné, ikdyž možná na první pohled podobné produkty, by mohli poškodit zatavovací proces a znížit konečnou pevnost.
2, K zajištění bezpečného svaru musí spojovací konektor sedět tak těsně jak jen to je možné na použitý materiál (flourocarbon, vlasec, šňůra…) Před nasazením konektoru ho mezi prsty chvíli pomačkejte. Zajistíte tím větší kvalitu a pevnost konečného spoje.
3, Snažte se neudělat v postupu chybu, spojovací konektor po styku s lepidlem už nijak neposunete.
4, Pro urychlení spojovacího procesu použijte Speedy Stop, který kapátkem nanesete na plochu, na kterou jste předtím nanesli základní lepidlo Stop Glue. (Speedy Stop proces pouze urychlí, jeho použití není nutné.)
5, Pokud možno, nenechávejte tento produkt na přímém slunci, ani ho nijak jinak nevystavujte vysokým teplotám. Lepidlo vždy po manipulaci uzavřete, jen tak si celý systém udrží dlouhou životnost.

 

Stop glue aneb konec uzlů v Čechách. P-Line Stop glue - dokážete s ním bez nějakých nadpřirozených technologií vyrobit bezuzlový spoj na flourocarbonu, který je pevnější než jakýkoliv uzel. 

Máte jedinečnou možnost si vyrobit své originální návazce. Chce to jen trochu zručnosti a po nějaké době to zcela jistě dovedete k dokonalosti. Další možné využití je ke spojení: vlasec + vlasec, vlasec + fluorocarbon, fluorocarbon + fluorocarbon, vlasec + šňůra, fluorocarbon + šňůra. Tato novinka z dílny firmy P-Line-Europe je skutečně revoluční pomůckou vhodnou snad pro každého kapraře.

Balení obsahuje 10 g aktivátoru a 20 ks čirých spojovacích trubiček v 5 různých průměrech.

Výrobce:

Sportcarp


Cena: 399 Kč včetně DPH

Varianta:  (sledovat produkt !)
Lepidlo na návazce + Sada trubiček

Počet kusů:   


Facebook Sdílet na Facebooku

Fotogalerie:

Vyhledávání

 

Zadejte klíčová slova produktu nebo kód zboží produktu,který hledáte!

Rozšířené hledání

Filtr

Zobrazit jen výrobce:

 

Kategorie

VELKOOBCHOD

   Slovenský E-shop: 

Nákup na splátky

Garance nejnižší ceny

KONFIGURÁTOR PRUTŮ NA MÍRU