Stickybaits Signature Pop-Ups SQUID 70g

Katalogové číslo: --000183 --000141

Popis:

Sticky Baits SIGNATURE SQUID Pop-Up 70g

Naše společnost nezvolila jednodušší cestu, jako jsou syntetické komponenty a aromata. Naše signature squid pop ups jsou postaveny na nejkvalitnějších přírodních atraktorech, resp. zdrojích. Klíčovým zdrojem je speciální norská hydrolyzovaná squid (oliheň) moučka exkluzivně vyrobena právě pro nás. Dalšími silnými atraktory je klasická squid chobotnice esence v harmonii s dalšími rozpustnými proteiny a silnými palatant složkami, jakož i GLM extraktem - toto vše vytváří exkluzivní kombinaci, na kterou kapr reaguje.

Teď když víme, že žlutá barva funguje v určitou dobu dne a na určitém typu vod, růžová a bílá zase na jiném. Signature Squid obsahují právě kombinaci top barev v jednom balení. Toto vám dává unikátní možnost si volit podle potřeb a vybírat si to nejvýhodnější. Vybrali jsme pro vás kombinaci barev, které působí jemnějším a přírodnější dojmem. Výsledek je, že nástraha má unikátní jakoby ,, odmočený "vzhled, což je někdy lepší, než ostré a křiklavé barvy.

Signature Squid Pop-Ups mohou být použity na jakýkoliv způsob, ať už jako single nebo jako panáček, je to jen na vaší volbě. Vytvořili jsme novou přednost v nástrahách postavených na nových přírodních zdrojích, které sice vypadají klasicky, ale vytvářejí novou ultimativní ,, squid "nástrahu.

Mix barev

Rozdíl je u tohoto boilies jen v barvě, směs je u všech stejná.

Velikosti 12mm, 14mm nebo 16mm v 70g balení

Výrobce:

Stickybaits


Cena: 250 Kč včetně DPH
Sleva: 25%
Cena pro Vás: 188 Kč včetně DPH

Varianta: 

Počet kusů:   


Facebook Sdílet na Facebooku

Fotogalerie:

Vyhledávání

 

Zadejte klíčová slova produktu nebo kód zboží produktu,který hledáte!

Rozšířené hledání

Filtr

Zobrazit jen výrobce:

 

Kategorie

Nákup na splátky

Garance nejnižší ceny

KONFIGURÁTOR PRUTŮ NA MÍRU